in

Zirveyi Yenileyen Bitcoin, 41 Bin Dolar Sınırında

Bitcoin, hızlı bir şekilde yükselmeye devam ederek tarihte ilk defa 41 bin dolar hududunu aştı. 2 gün içerisinde %10 değer kazanan kripto para birimi, kripto altın olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.

Bitcoin, rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Yükselip tekrardan 37 bin dolara düşen kripto para, hızlı bir şekilde toparlayarak tarihte ilk kez 41 bin dolar barajını aştı. 

Son 3 ayda takriben olarak %30 değer kazanan Bitcoin, bulunduğu kripto para piyasasının değerini de artırmaya devam ediyor. Bitcoin’de yaşanılan bu yükseliş, çoğu stratejist tarafından kalıcı olarak görülüyor ve önümüzdeki günlerde kripto para değerinin daha da artması bekleniyor. 

Piyasa analistlerine göre Bitcoin, yükselmeye devam edecek

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin, Ethereum ve Tether değerlerinin gittikçe yükseldiğini, bu sayede kripto para piyasa değerinin tarihte ilk sefer 1 trilyon doları aştığını sizlerle paylaşmıştık. Bitcoin, hızını hiç kesmeden yükselmeye ve yatırımcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

41 bin doları aşmasının hemen öncesinde Bitcoin’de düşüş yaşanmaya başlamış, kripto paranın değeri 37 bin doları görmüştü. Bitcoin, şaşırtıcı bir şekilde gücünü tekrar toparladı ve 41 bin 220 dolar düzeyine erişmeyi muvaffak oldu. Bitcoin’in bu yükselişi çoğu kişi tarafından geçici olarak görülüyordu, ancak yapılan son tahlillerden sonra bir hayli stratejist, Bitcoin’in 146 bin dolara erişmesinin çok da olanaksız olmadığını düşünmeye başladı. 

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’nin ehemmiyetli yatırım şirketlerin Oanda’nın kıdemli piyasa analisti Edward Moya, konuyla alakalı şu sözleri ifade etti; “Yatırımcılar, gittikçe daha da hızlanan Bitcoin trenine atlamaya devam ediyor. Yatırımcıları Bitcoin’e teşvik eden etken, yakın vakitte ortadan kalkmayacak. COVID-19 hasebiyle yükselen enflasyonlar, hükümetlerin ve merkez bankalarının teşvik paketleri, Bitcoin’in yoluna hızlı bir şekilde devam edeceğini gösteriyor.”

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Evde Yapılan Egzersizler Fiziksel Hasarlara Neden Olabilir

Açılması İçin 81 İle Genelge Gönderilen 'Aşı Odaları'