in

Şehir Hayatını İstemeyenlere Özel Prefabrik Baraka: Jupe

Daha önceki Tesla ve SpaceX tasarımcılarının arkasında olduğu Jupe isimli prefabrik barakalar, kullanıcılara minimal bir ortamda maksimum konfor vadediyor.

2020 seneyin bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs pandemisi, pek çok kişinin kalabalık şehirlerden uzaklaşarak daha ferdi hayatlara çekilmesine kapı araladı. Daha önceki Tesla ve SpaceX tasarımcıları tarafından oluşturulan Jupe isimli teşebbüs; İster çölün ortasında, ister bir deniz kenarında olsun, şehirden uzak bir şekilde hayatınıza devam edebileceğiniz prefabrik barınaklar satışa sunuyor.

İçerisinde takriben 10 metrekarelik bir hayat alanı sunan Jupe; sahibine büyük boy bir yatak, sehpa, masa ve sandalye sunuyor. Dolayısı ile Jupe’un bir konfor alanından ziyade asgari ihtiyaçları karşılayan bir yaşam alanı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrı olarak Jupe, Wi-Fi desteğine de sahip olduğundan sahibini şehir yaşamından uzaklaştırırken dijital dünyaya bağlı tutmaya devam edebiliyor.

Şehirden uzak bir yaşam vadeden prefabrik baraka: Jupe

Alüminyum iskeleti sayesinde kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olan Jupe için 17.500 dolarlık (yaklaşık 133 bin TL) ücret yaftası izah etmiş vaziyette. Ayrı olarak akıllı hoparlör, kilitli bir kasa ve güneş sistemleri ile daha gelişmiş bir Jupe tecrübesi isterseniz ücret yaftası daha da yukarılara çıkabiliyor. Jupa, 99 dolarlık depozito ile ön siparişe açılmış vaziyette.

Jupe resimleri

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

İlk Kez Cüce Zürafa Gözlemlendi

TikTok, Türkiye'de Temsilci Atayacak