in

Recep Tayyip Erdoğan, BiP ve Telegram'a Katıldı

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, bugün BiP ve Telegram’a katıldı. Reisicumhur’nın kanalları herkese açık olarak paylaşıldı. Geçtiğimiz gün Reisicumhur Erdoğan’ın WhatsApp’tan ayrıldığı belirtilmişti.

Dünya ve bilhassa ülkemiz, geçtiğimiz günlerde WhatsApp tarafından kabul ettirilen yeni saklılık sözleşmesi ile ilgili günlerdir tartışıyor. WhatsApp’ın ele geçirdiği tüm verileri Facebook’la paylaşmasına müsaade etmemizi sağlayan bu kontrat, bir hayli kullanıcıyı kızdırarak alternatif uygulama beklentisi içine girmelerine kapı aralamıştı.

WhatsApp’a alternatif bir çözüm arayanlarsa Signal, Telegram ve Turkcell’in BiP uygulamalarından birini seçenek etmişti. Bu üç uygulama her geçen gün yeni kullanıcılar kazanmaya devam ederken bugün Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan da alternatif uygulamalara adım attı.

Reisicumhur Erdoğan, BiP ve Telegram’a katıldı:

Erdoğan Dijital Medya resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın BiP ve Telegram’a katıldığı duyuruldu. Her iki uygulamada da Reisicumhur’nın herkese açık kanalları açıldı. Paylaşılan Tweet’te kanallara katılmak için kullanabileceğiniz irtibatlara da yer verildi.Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın BiP kanalına katılan kişi sayısı an bakımından 2 bini aşmış vaziyetteyken Telegram kanalındaki aza sayısı 10 bini aşmış vaziyette. Kanalda paylaşılan ve 20 bini aşkın kullanıcı tarafından görüntülenen ilk iletiyse “Türkiye Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan Telegram’da!” şeklinde.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçebilir?

Hint Yağı Nedir ve Ne İşe Yarar?