in

İngiltere’de Hırsızlar 6,6 Milyon Dolarlık Apple Ürünü Çaldı

İngiltere’deki M1 otobanında gerçekleşen olayda bir grup hırsız, 6,6 milyon dolarlık Apple ürününü çalarak kayıplara karıştı. Polis, hırsızları bulabilmek için uygun ücretli Apple ürünlerini takibe aldı.

Birleşik Kraliyet’ta, polisiye filmleri aratmayan bir teknolojik ürün soygunu gerçekleştirildiği izah etti. Northamptonshire polisi tarafından yapılan izahlara göre bir grup hırsız, Apple ürünleri taşıyan bir tıra saldırı tertip ederek 6,6 milyon dolar değerinde Apple ürünü ile kayıplara karıştı.

Polis tarafından aktarılan bilgilere göre olay, 10 Kasım Salı günü, akşam saatlerinde meydana geldi. Apple ürünleriyle yüklü bir kargo tırı, M1 otobanının 18. kavşağında bir grup hırsız tarafından saldırıya uğradı ve tırın sürücüsü ile güvenlik görevlisini rehin alan hırsızlar, tırı gitmesi gerekenden başka bir konuma götürdü.

Polis, çalınan Apple ürünlerini bulabilmek için uygun ücretli Apple ürün satışlarını izliyor

Apple ürünlerinin bulunduğu tır, polis ekipleri tarafından Leicestershire’da bulundu. Yapılan izahlara göre hırsızlar, çaldıkları 48 palet Apple ürününü burada başka bir araca yükleyerek olay yerinden kaçtı ve kayıplara karıştı. Güvenlik görevlisi ve tırın sürücüsü ise kargo tırında bırakıldı.

Northamptonshire polisi daha hırsızların desturu bulabilmiş değil. Polis, hırsızların peşine düşmek yerine çalınan Apple ürünlerinin peşine düşmüş vaziyette ve olması gerekenden uygun ücrete satılan Apple ürünleri polisin yakın takibinde bulunuyor.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Dijital Dönüşümde Avrupanın En İyisi İstanbul Havalimanı Seçildi

Instagram, Guides Özelliğini Tüm Dünyaya Sundu