in

Huami, Türkiye'ye Geliyor

Amazfit serisi akıllı saat ve bileklikleriyle bilinen Xiaomi’nin alt markası Huami, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Daha konuyla alakalı resmi izahlar ise yapılmamış vaziyette.

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin giyilebilir teknoloji alanındaki alt markalarından biri olan Huami, resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Daha çok akıllı saat ve bileklikleriyle bilinen markanın Türkiye pazarına girişiyle alakalı resmi izahı önümüzdeki günlerde yapması bekleniyor. 

Aslına bakacak olursak Huami’nin Amazfit serisi akıllı bileklik ve akıllı saatleri Türkiye’de zati biliniyor. Ancak şu ana kadar bu ürünler Xiaomi Amazfit olarak satışa sunuluyordu. Huami’nin Türkiye pazarına girmesiyle beraber Amazfit markalı akıllı saat ve akıllı bilekliklerin satış, servis ve kampanya faaliyetleri Xiaomi’den Huami’ye geçecek.

Huami, daha çok Amazfit markalı ürünleriyle biliniyor

Aktarılan bilgiye göre Huami’nin Türkiye ülke müdürü, Murat Sungur Özkan olacak. Önceden Meizu Türkiye ülke müdürü olan Özkan, Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu’nun Türkiye’de bir “ücret/performans markası” olarak bilinmesini sağlamıştı. Özkan’ın Huami ile de benzer baş muvaffakiyet yakalayıp yakalayamayacağını bekleyip göreceğiz.

Amazfit, 2020’nin ilk yarısında Hindistan, Endonezya, İtalya ve İspanya gibi fiyat/performans aletlerinin premium aletlere mukayese et daha fazla alakalı gördüğü pazarlarda en popüler akıllı saat markası olmayı muvaffak olmuştu. Amazfit’in Huami çatısı altında ülkemizde nasıl bir performans göstereceğini ise bekleyip göreceğiz.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Kocaeli’deki Köpeğin Mazgalın Başında Neden Beklediği Anlaşıldı

F1 2021 Yarış Takvimi Açıklandı, Türkiye Listede Yok