in

Dosyalarını Yanında Taşımak İsteyenlere Çeşitlerce Hard Diskler

Son zamanlarda çağdaş cep telefonları ve bilgisayarlar oldukça yüksek bir depolama kapasitesine sahip. Tabii bir takım vakit bu depolama alanı yeterli olmayabiliyor  Bilhassa fotoğraflar, filmler veyahut oyunlar aletlerde gereğinden fazla yer kaplayabiliyor  Şayet siz de bu dertten muzdaripseniz doğru yerdesiniz! Son vakitlerin en sevilen hard disklerini sizler için araştırdık ve derledik. Üstelik birçoğu uygun ücretli! İşte son vakitlerin en popüler hard diskleri ve hard disk ücretleri…

WD 320 Gb 2.5″ Usb 3.0

HDD hafıza teknolojisi kullanan alet, USB 3.0 girişine sahip. 2.5 inç boyutuyla pratik bir kullanım sunan ürünün belleği ise 320 GİGABYTE. Ek olarak cihazın okuma hızı 100 MB/s-200 MB/s, yazma hızı ise 100 MB/s-200 MB/s.  

WD Elements 1 TB

2.5 inçlik boyutuyla pratik bir kullanım sunan aletin depolama kapasitesi 1 TB. 3.0 USB ve 2.0 USB irtibatları kullanan alet; Windows 8, Windows 7, Windows Vista® veyahut Windows XP ile uyumlu ve NTFS olarak biçimlendirilmiş. Dilerseniz Mac ile biçimlendirmeniz de olası.

Intenso 1 TB

Konu hard disk ücretleri olduğunda yüksek ücretli seçeneklerden biri de Intenso 1 TB! Tabii özellikleri küçümsenecek cinsten değil  5400 RPM sürücü hızına sahip olan aletin okuma hızı 65 MB/s, yazma hızı ise 95 MB/s. HDD depolama sürücüsü olarak sınıflandırılan ürün, A tipi USB girişine sahip. Mac, Windows ve Linux ile meselesiz çalışan alet, sadece 168 gram ağırlığında. Ek olarak ürünün 1 TB depolama alanına sahip olduğunu da söyleyelim. 

Samsung M3 500 GB

Konu hard disk ücretleri olduğunda Samsung M3, rakiplerine göre uygun ücretli bir tercih  500 GİGABYTE depolama alanına sahip olan bu hard disk, 3.0 USB girişine sahip. Harici veri bit rate’i ise 4.8 gbps. 2.5 inç boyutuyla pratik bir kullanım sunan alet, iOS ve Windows işletim sistemleriyle meselesiz çalışıyor.

Alfais Al-4515 Hard Disk Kutusu

Hard disk için değişik bir tercih arıyorsanız sizleri buraya alalım! Bu hard disk kutusu dahili hard diskleri dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak tanıyor. 3.0 USB girişine sahip olan alet, 5 Gbps’e kadar data aktarabiliyor. Ek olarak aletin 2.0 USB girişi de bulunuyor. Gücünü USB’den alan alet ek adaptöre ihtiyaç duymuyor.

MAXGO 2.5 inç Usb 3.0 Sata Hard Disk Kutusu

Başka bir hard disk kutusuyla devam edelim! İnce kasasıyla dikkat çeken alet, ara birim sürücü gerektirmiyor. Güç kaynağını USB’den alan ürün; Windows, Linux ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu. 3.0 USB girişine sahip olan alet, uygun ücretiyle beğeni topluyor.

Seagate 1TB 2.5″ Backup Plus Slim

Konu hard disk ücretleri olduğunda rakiplerine göre yüksek bir ücrete sahip olan Seagate, 2.5 inç boyutuyla pratik bir kullanım sunuyor. 3.0 USB desteğine sahip olan aletin depolama alanı ise 1 TB. Şayet ince ve şık bir hard disk arıyorsanız bu ürüne bir talih verebilirsiniz. 

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

14-20 Eylül Haftalık Burç Yorumları Part 2

Ziyaret Edebileceğiniz Film ve Dizilerle İkonikleşen 6 Mekan