in

Lucifer Dizisinin Merakla Beklenen Yeni Sezon Tarihi

Sevilen dizi Lucifer’ın Netflix’te yayınlanmaya başlamasının hemen peşinden oldukça alaka çekici bir süreç başlamış oldu. Dünyanın en sevimli iblisi için 5. Sezon 2. Bölüm bilgileri gelmeye başladı.

Netflix’in popüler dizilerinden biri haline gelen Lucifer 5. sezonda oldukça değişik bir hikayeyle geri dönüş yapmıştı. Bilhassa dizi Netflix tarafından satın alındığından beri ciddi derecede “supernatural” öğelere ağırlık vermeye başlamıştı. Lucifer’ın çekimlerine COVID-19 pandemisi sebebiyle ara verildiği biliniyordu.

Dizi bilhassa pandemi döneminde nasıl çekilecek veyahut yetişecek mi gibi sualleri barındırmaya başlamıştı. Lucifer 5. Sezon 2. Bölüm 28 Mayıs 2021 tarihi bakımından geliyor. Türkiye’de bugün gece yarısı da yeni bölümün fragmanının yayınlanması bekleniyor. Dizinin mukadderatı de aslında bu sezona bağlı keza Lucifer için 6. sezon final olabilir.

Dikkat! Spoiler

Haberin bu bölümünü Lucifer dizisine başlamadıysanız daha 5. sezon’u izlemediyseniz spoiler yememek için okumayabilirsiniz. Lucifer severler için 5. Sezon 2. Bölüm oldukça değerli. Çünkü düşünecek olursanız yaradan son bölümde diziye dahil olmuştu. Lucifer’ın “Sen viran bir babasın” demesi neticeninde dizi nasıl ilerleyecek sahiden ciddi merak konusu.Dizinin afişinde günah ve günahkar yazması da ayrı olarak üzerine düşünülmesi şart olan bir sezon olduğunu gösteriyor. Lucifer severler için oldukça keyifli bir sezon devamı geldiğini söylemek ihtiyaç duyulan. Lucifer 5. Sezon 2. Bölüm için bir aydan daha kısa bir müddet kaldığını düşünecek olursanız, patlamış mısırlarınızı ve içeceklerinizi hazırlayın keza bize göre 28 Mayıs’ta hep birlikte uykusuz kalacağız.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Vebitcoin'de Sular Durulmuyor:

Dünyanın İlk Hamile Mumyası