in

BluTV, Bu Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz

BluTV tarafından yapılan açıklamaya göre sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlere kapanacağımız bu hafta sonu, tüm BluTV içerikleri bedava dağıttığı olarak izlenebilecek.

Bildiğiniz üzere geride bıraktığımız günlerde ülkemizde Ramazan ayı boyunca alınacak COVID-19 önlemleri belirlendi. Bu önlemlerden birisi de hafta sonları geçerli olacak sokağa çıkma yasağı. Yeni bildiriye göre hafta sonu boyunca 19.00 ve 05.00 saatleri arasında sokağa çıkmak yasak olacak.

Türkiye’nin en popüler çevrimiçi yayın servislerinden olan BluTV de hafta sonu saatlerce evde kalmak mecburiyetinde olanlar için destekleyici kampanyasını duyurdu. Yayınlanan Twitter gönderisine göre BluTV, 16-17-18 Nisan tarihlerinde herkese bedava dağıttığı hizmet verecek.

BluTV içerikleri bedava dağıttığı nasıl izlenir?

BluTV, kampanyadan yararlanarak evde geçecek hafta sonunu film ve dizilerle renklendirmek isteyenlere özel şifreyi paylaştı. Hafta sonu geçerli olacak bedava dağıttığı erişim kampanyasından yararlanmak isteyen internet kullanıcıları, ‘blutvizliyorum’ şifresiyle sisteme kolayca giriş yapabilecek. Kampanya 18 Nisan’da, saat 00.00’a ulaştığında sona erecek.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Siri, Apple'ın Yeni Ürünlerinin Çıkış Tarihlerini Açıkladı

Bir Banka Çalışanı, Müşterinin Kişisel Verilerini Sattı