in

Siri, Apple'ın Yeni Ürünlerinin Çıkış Tarihlerini Açıkladı

Siri, Apple’ın bir sonraki etkinliğinin ne zaman olacağı sorusuna yanıt olarak “20 Nisan” tarihini gösterdi. Apple, Siri’nin 1 hafta sonra gerçekleşeceğini söylediği etkinlik için henüz basın davetiyelerini yayınlamamış olsa da gün içerisinde davetiyelerin gönderilmesiyle etkinliğin fotoğrafıleşmesi bekleniyor.

Amerika’li teknoloji devi Apple, yeni bir ürün lansmanı gerçekleştireceği zaman genelde birkaç hafta daha önce söylentileri başlar ve yaklaşık 1 hafta daha önce de fotoğrafı basın davetiyeleri gönderilir. Mart ayında Apple’ın bir lansman gerçekleştireceğini öne süren söylentilerin boşa çıkmasıyla beraber bu konu da bir sessizlik hakim olmuştu ki Apple’ın sesli asistanı Siri, bir sonraki Apple etkinliğinin ne zaman olacağını açıkladı.

Sosyal medyadaki bir çok kullanıcının paylaşmış olduğu ekran görüntülerine göre Siri, kendine “Bir sonraki Apple etkinliği ne zaman?” diye sorulduğunda “Özel etkinlik, 20 Nisan Salı günü Cupertino, Kaliforniya’daki Apple Park’ta. Tüm ayrıntıları Apple.Com’dan öğrenebilirsiniz” yanıtını veriyor. Siri tarafından verilen tarihin tam 1 hafta sonrasını işaret ettiğini düşünürsek Apple’ın fotoğrafı lansman davetiyelerini bugün içerisinde yayınlamasını bekleyebiliriz.

Apple, yeni iPad Pro’yu 20 Nisan’da tanıtabilir

Apple’ın 20 Nisan’da gerçekleştirilecek muhtemel lansmanda ne tanıtacağı, pek çoğumuz için lansmanın eksiksiz olarak hangi gün olduğundan daha önemli olabilir. Tahminler, Apple’ın söz konusu etkinlik ile beraber yepyeni bir iPad Pro ortaya çıkaracağı yönünde. Ayrıca bir süredir konuşulan AirTags’in de 20 Nisan’da kabuğundan çıkma ihtimali bulunuyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Apple, yeni bir lansman gerçekleştireceği zaman basın davetiyelerini 1 hafta daha önce yayınlıyor ve Siri haklıysa, basın davetiyelerinin dağıtılacağı günün bugün olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu davetiyeler yayınlanana kadar 20 Nisan’da gerçekleştirilecek muhtemel etkinlikle ilgili söylentilere şüphe ile yaklaşmakta fayda var.

Apple, Siri’nin ağzından kaçırdığı etkinliği resmen duyurdu:Apple, Siri’nin kendi şirketini ele vermiş olduğu bu olayın ardından geride bıraktığımız dakikalarda web sitesinde bir güncelleme yaptı. Şirket, bu güncellemeyle beraber “Spring Loaded” isimli etkinliğin 20 Nisan Salı günü TSİ 20:00’da gerçekleştirileceğini duyurdu. Şirketi yetkili ismi Greg Joswiak da Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımda “Bunun için çok heyecanlıyım! Yalnızca 7 gün kaldı.” ifadelerine yer verdi.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

ASELSAN, Yeni Bir İHA'nın Tasarım Patentini Aldı

BluTV, Bu Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz