in

Bir Pilotun Çektiği UFO Görüntüsü Ortaya Çıktı

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’li bir kaptanın geçtiğimiz senelerde F/A-18 tipi savaş uçağının kokpitinden şahsi cep telefonuyla çektiği bir resim ortaya çıktı. Pentagon raporundan sızdırıldığı öne sürülen görüntülerde tanımlanamayan bir nesne bulunuyor.

Ara ara gündem haline gelen UFO (Unidentified Flying Object – Tanımlanamayan Uçan Nesne) görüntülerine bir yenisi daha ilave etti. Yabancı medyada yer alan habere göre görüntüler, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Savunma Bakanlığı’nın UFO’larla alakalı araştırmalar yapan birimine ait bir rapordan geliyor.

Görüntülerin medyaya sızdırıldığı raporda, 2018 seneninde AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’li bir savaş uçağı kaptanının kişisel cep telefonuyla çektiği ve tanımlanamayan bir cisme ait olan fotoğraf da bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan mevzubahis fotoğrafta, Atlantik Ummanı’nun üzerinde küp şeklinde bir obje görülüyor.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’li kaptanın çektiği UFO görüntüsü:

İddiaya göre söz konusu fotoğraf, F/A-18 tipi bir savaş uçağının kokpitinden çekildi. Gizemli nesnenin Atlantik üzerinde 30.000 ila 35.000 fit arasında uçtuğu ve fotoğrafın çekildiği savaş uçağından takriben 1.000 fit uzakta olduğu belirtilirken, resmi gören üç AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ yetkilisi ise tanımlanamayan cismin küp şeklinde ve gümüş renginde olduğunu söyledi.

Fotoğrafı çeken kaptanın Pentagon raporunda yer alan ifadesinde cismin izleyemeyecek bir hızda kaybolduğundan da söz ediliyor. Diğer taraftan Pentagon tarafında medyada çıkan iddialar ile ilgili resmi bir izah yapılmadı.

UFO iddialarıyla sık sık gündeme gelen Pentagon, UFO görüntülerini araştırmak üzere geçtiğimiz dönemlerde Tanımlanamayan Hava Fenomenleri Çalışma Grubu isimi verilen bir gözlem birimi kurmuştu. Gözlem biriminin emeli ise tanımlanamayan obje ve olayların tabiatını ve kaynağını araştırmak olarak belirlenmişti.Bunun yanı sıra önceden internette yayınlanan ve AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Donanması tarafından ‘son derece saklı’ olarak adlandırılan videolar da içerisinde hassas bilgi barındırmadığı gerekçesiyle yeniden geçtiğimiz dönemlerde halka açılmıştı.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Hafta Sonu Ücretsiz Olacak BluTV’deki En İyi Dizi ve Filmler