in

Getir'e 300 Milyon Dolarlık Yeni Bir Yatırım

İddiaya göre, 300 milyon ABD doları tutarında yeni bir yatırım getirdi. Egirişim’in raporuna göre, en popüler ekspres teslimat şirketi, yakın zamanda 300 milyon ABD doları tutarında yatırım aldı ve 2,6 milyar ABD doları değerinde. Resmi açıklama yapılması bekleniyor. Bu, 2020 yılında Türkiye’nin en popüler şirketleri arasında şaşırtıcı bir gelişme ve başarıyla onlardan biri oldu. 

Egirişim web sitesinde yer alan bir habere göre, ekspres şirket 300 milyon ABD doları tutarında yeni bir yatırım aldı. Egirişim yatırımı hangi kurumun yaptığını belirtmedi, resmi bir açıklama yapılması gerektiğini söyledi. Bring, 2020’de büyük bir yatırım aldı ve işini önemli ölçüde genişletti. Bu durumda, şirket başlangıçta 38 milyon ABD doları tutarında bir yatırımı tamamladı ve kısa süre önce 128 milyon ABD yatırımı daha aldı.

 Alınan son bilgilerin şirketin şu anda 300 milyon ABD doları yatırım aldığı, dolayısıyla şirketin değerlemesinin 2,6 milyar ABD doları olduğu bildirildi.

Şirket, kısa bir süre önce Londra’da hizmet vermeye başladı

Getirilen yatırımdan tam anlamıyla yararlanılarak Şubat ayında çok önemli gelişmeler yaşandı. Bu gelişmenin bir parçası olarak İngiltere’ye giren Brine, Londra’da teslim edilmeye başlandı. Ayrıca şirket, Londra’dan sonra Berlin, Amsterdam ve Paris’te teslimatlara başlayacağını duyurdu. Nihai yatırım, şirketin daha fazla bölgede hizmet vermeye başlamasını sağlayacaktır. 3 kurucu ortak ile. Bu ortaklar; Tuncay Tutek, Serkan Borancılı ve Nazım Salur. Yeni yatırıma rağmen, bu ortaklar getirilerinin büyük bir bölümünü elinde tutmaya devam ediyor. Bu da şirketin Türklerin kontrolünde kalmaya devam ettiğini gösteriyor.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Somera, Türkiye'de Sosyal Medyanın En Popüler Oyuncuları

Artık Bitcoin ile Tesla Satın Alınabiliyor