in

Balıkçıların Bulduğu iPhone 12 Dolu Konteyner

Sosyal medyada yayılmaya başlayan bir video, internet kullanıcılarından büyük ilgi gördü. Bu videoda fırtına sebebiyle denize düştüğüne inanılan bir konteyner bulan balıkçılar yer alıyordu. Merakları sebebiyle konteynerde delik açıp ne olduğuna bakan balıkçılar, binlerce iPhone 12 bulduklarını görünce sevinç çığlıkları attılar.

Geçtiğimiz günlerde, sosyal ağ platformlarına çok enteresan bir görüntü düştü. Ne zaman ve nerde çekildiği belli olmayan bu videoda, fırtına sebebiyle denize düştüğü düşünülen bir konteyner, balıkçılar tarafından şans eseri bulunuyordu. İçinde ne olduğunu merak ederek konteynerde küçük bir delik açan balıklar, gördükleri karşısında hem çok büyük bir sevinç hem de şaşkınlık dalgasına katıldılar. Zira o konteyner, ağzına kadar iPhone 12 doluydu.

Videonun sosyal ağlarda düşmesi, kullanıcılar tarafından da büyük ilgi gördü. Kimi mizahşörler, söz konusu konteynerin kendisine ait olduğunu söylerken, kimileriyse bu cihazların kayıtsız olduğunu, hali ile de çalışmayacağını savundular. Ayrıca ağzına kadar dolu olan konteynerin açıldığı sırada bazı telefonların denize düşmesi, kimi internet kullanıcılarının içini sızlattı.

İşte o videodan bir görüntü

Viral hale gelen video, olayla ilgili çok kısa bir kesit sunuyor. Ancak videonun kapanmasının ardından neler yaşandığı, cihazlara ve balıkçılara ne olduğu kimse tarafından bilinmiyor. Konuyla alakalı olarak Apple cephesinden veya konyternerin bulunduğu ülkedeki yetkililerden de herhangi bir açıklama gelmedi

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Japonya'da Yeni Bir Koronavirüs Mutasyonu

Somera, Türkiye'de Sosyal Medyanın En Popüler Oyuncuları