in

21-27 Eylül Haftalık Burç Yorumları

1. Koç

Bir müddettir kendilerini sanki görünmez hisseden Koç burçları bu haftadan itibaren çok daha fazla göz önünde olacaklar. Önümüzdeki 4 hafta süresince adeta çevrelerine ışık saçacak ve dikkat çekecek olan Koç burçları bu fırsatı değerlendirmeliler. Yalnız Koç burçları flört etme ile ilgili çok daha istekli olabilirler ancak kontrolü de çok kolay bir şekilde kaybedebilecekleri bir dönemde olduklarını unutmamalılar. Ciddi bir ilişki ve kuvvetli bir bağ arayan Koç burçları ise bu noktada kuvvetli filtrelerini devreye sokmalı, çok daha seçici olmalılar. İlişkisi olan Koç burçları ise bu dönemde ilişkilerini çok daha derinleştirecek ve çok daha kuvvetli bağlar kuracaklardır.

Hafta sonu ise Koç burçları kendilerini dile getirme ve daha açık olma konularına odaklanabilirler. Duygusallıklarının iletişim tarzlarını fazlasıyla etkilediğini fark edebilirler. Ancak bilhassa Merkür retrosu başlamadan önce bu dönemde ne istediklerini ve neyi arzuladıklarını ayrıntılı bir şekilde düşünüp kimi kararlar vermeliler.

2. Boğa

Boğa burçları için hayatlarına çeki düzen verme vakitinin geldiğini söyleyebiliriz. Bilhassa sıhhatle alakalı konularda üzerine düşünecekleri ve harekete geçecekleri bir takım gelişmeler olabilir. Bilhassa son 1 aydır aşırı umarsız ve tutumsuz olan, hayatındaki bir hayli konuda ipin ucunu elinden kaçıran Boğa burçları vites küçültmenin zamanının geldiğini düşüneceklerdir. Her ne kadar başkaldırı etseler de bilhassa yemek, egzersiz ve uyku gibi konularda yeni bir düzene geçebilirler. Tüm bu yeniliklerden önce hanelerinde ve hayat alanlarında küçük bir temizlik yapmak ve yeni bir düzen oluşturmak işlerini kolaylaştıracaktır. Ayrı olarak hayatlarındaki stres etmeninin sıhhatlerine olan yansımasını da düşünmeli ve bu konuda bir şeyler yapmalılar.

Hafta sonu ise romantizm mananında bir takım gelişmeler olabilir. Romantik konularda aceleci davranabilir, her şeyi oldu bittiye getirmek isteyebilirler. Bilhassa önümüzdeki 2 ay süresince yalnız Boğa burçları yeni insanlarla tanışmaya ve onlarla ilişkilerinin nasıl bir hale evrilebileceğini öğrenmeye oldukça hevesli olacaklar. Bilhassa çok daha derin bağlar kurabilecekleri, onları anlayan biriyle beraber olmak istediklerini fark edebilirler. Tüm bu süreçte tam ters kutuplar birbirini çeker kaidenini iliklerine kadar hissedebilirler. Ancak bu konuda dikkatli olmalılar.

3. İkizler

İkizler burçları bir müddettir çok daha huzurlulardı ancak bu haftadan itibaren hayatlarına cazibe, çekicilik ve romantizm giriyor. Hayatı çok daha dramatik yaşayacak ve duyguları doruklarda hissedecek İkizler burçları dış görünüşlerini değiştirip dolaplarını yenilemek isteyebilirler. Dövme, yeni bir saç veyahut piercing gibi değişimlere açık olabilirler. Hayatlarında biri olmayan İkizler burçları için dahi hareketli günler olacaktır, yeni insanlarla tanışıp içgüdülerini izleyerek heyecanlı anlar yaşayabilirler. Partneri olan İkizler burçları ise hem yatak odasında hem de ilişkilerinde heyecanın düzeyini artırabilirler. Serüvenlere açık oldukları bu dönemde yeni şeyler tecrübe etmekten de çekinmeyeceklerdir. Bebek isteyen İkizler burçları bu fikrin olgunlaşmasına ve hayata geçmesine müsaade edebilirler.

Elbette İkizler burçları için tüm hafta romantik ve şehvetli geçmeyecek. Bilhassa hafta sonu geçmişte bıraktıkları kimi alışkanlıkları hayatlarına tekrar alabilir, randımanlı olma ile ilgili meseleler yaşayabilirler. Bu noktada iş tasarılarını, iş ilişkilerini ve çalışma arkadaşlarını tertip etmeleri gerekebilir. Zorlu detaylarla kendi başlarına baş edemeyeceklerini fark edebilirler. Diğer yandan sıhhatle alakalı konuları görmezden gelen İkizler burçları bu konuda daha fazla dikkatli olmak isteyebilirler.

4. Yengeç

Bu hafta Yengeç burçları için sene en keyifli vakitlerinden birinin başladığını söyleyebiliriz. İster tek başlarına, ister hayatlarındaki özel kişiyle ister kalabalık gruplarla olsun Yengeç burçları bu hafta bakımından sosyalleşmenin her türlüsüne açık ve istekli olacaklar. Bu arada el sanatları, dekorasyon, yemek yapmak veyahut kültür sanat gibi konularda kendilerini çok daha hevesli hissedecekler. Bu dönemin tadını çıkarmalı ve hiçbir şey için çabuk olmamalılar.

Ancak hafta sonu hayatlarında büyük bir yoğunluk başlayabilir ve ihtiras duydukları iş için çok daha fazla emek harcamak isteyebilirler. Ustaca işler çıkarmak ve başarının tadına bakmak için büyük bir istek duyabilir, bu konuda hırslanabilirler. Bu hırsı özel hayatlarında da hissedebilirler. Bilhassa geçmişte bıraktıkları bir sevgiliyi unutamayan Yengeç burçları onu ele geçirmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazır olabilir. Ancak hiçbir şeyi kontrol etmemenin ve hiçbir şey için çabalmamanın ne kadar deşarj olucu olduğunu unutmamalılar.

5. Aslan

Aslan burçları bu hafta bitirmeleri şart olan ve yarım kalmış tüm işlerini bitirmeliler. Zira önümüzdeki 4 hafta süresince sanki bir kraliçe arı kadar meşgul olacaklar. Sosyal manada hareketli günlerin başlamasıyla Aslan burçları da yaratıcı fikirlerle dolacaklar. Ancak bir takım Aslan burçları bu sosyal dönemde pandemi tesiriyle daha düşük enerjiye sahip olabilir ve bu yaratıcı dönemlerini hanede geçirmek isteyebilirler. Şartlar ne olursa olsun Aslan burçları bu haftadan itibaren son 1 senede yaptıklarından çok daha değişik bir şey yapmak için büyük bir istek duyacaklar.

Her ne kadar her şey hızla akıyor gibi görünse de Aslan burçları bilhassa hafta sonu Duraklat butonuna basmaya da hazır olacaklar. Merkür’ün tesiriyle hemen hemen aralık ayına kadar sürecek bir mola dönemine girebilirler. Bu dönemde yakın etraflarıyla kaliteli vakit geçirmek, hanede kalmak ve iç dünyalarına dönmek isteyebilirler. Kendi kendilerine geçirecekleri bu vakitlerde derinlere gömdükleri bir takım duygularla da yüzleşmek zorunda kalabilirler. Çok yoğun bir hayat yaşayan Aslan burçları bu süreçte kendi ihtiyaçlarını ön tasarıda tutup sevdiklerine zaman ayıramadıkları için kendilerini suçlu hissedebilirler.

6. Başak

Başak dönemi bu hafta bitiyor. 22 Eylül’de Terazi burcunun dönemi bittiğinde Terazi burçları için para ve güvenlik konuları ehemmiyet kazanıyor. Oldukça yoğun bir sürece giren Terazi burçları bu arada bu dönemi mali tasarıları yapmak ve kimi yenilikleri hayatlarına katmak için kullanabilirler. Pandemi döneminden etkilenen veyahut etkilenmeyen fark etmeksizin tüm Terazi burçları şayet finansal manada kalkınmak istiyorlarsa önümüzdeki 6 ay süresince varını yoğunu ortaya koyarak çalışmaları gerekiyor. Neyse ki finansal konular Başak burçları için zorlayıcı değil. Bu yüzden tüm harcamaları gözden geçirip kendileri için en iyi olacak tasarısı uygulamaya geçebilirler.

Başak burçları hafta sonu ise hayatlarındaki ehemmiyetli insanlarla kaliteli vakit geçirmeye ehemmiyet verebilirler. Bunu yapmak duygusal olarak iyi gelirken motivasyonlarını da yükseltecektir. Hem de şu an hayatlarındaki candan arkadaşlıkları bir hayli şeyin önünde tutacakları bir döneme giriş yapıyorlar diyebiliriz. Sosyalleşmek için bol bol zaman ayıracakları bu dönemde geçmişte kalan bir takım insanlarla da iletişim kurabilirler.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Instagram Kamerası ile Casusluk mu Yapılıyor?

21-27 Eylül Haftalık Burç Yorumları Part 2