in

21-27 Eylül Haftalık Burç Yorumları Part 2

7. Terazi

Bu hafta Terazi burçlarının dönemi başlıyor. Terazi burçları bi müddettir sanki hayal dünyasında yaşıyor ve geleceğe değin pek çok tasarı yapıyorlardı. Ancak bu hafta bakımından gerçek hayata dönüp tüm planlarını bir gerçeklik filtresinden geçirmek isteyebilirler. Onları sıkıştıran düşüncelerden veyahut baskılardan kurtulmak için çabalamaya başlayabilirler. Diğer yandan hayatlarında kangren olan alanları bir kenara bırakıp yeni ufuklara yelken açma fikri onları heyecanlandıracaktır. Bu konuda çok daha cesaretli olabilirler. Haftanın büyük bir bölümünde hayatta harbiden ne istediklerini sorgulayabilir, kalplerinden geçeni bulmaya çalışabilirler. Kalabalıktan ve insanlarla yoğun iletişim kurmaktan yorulup köşelerine çekilme ihtiyacı hissedebilirler.

Terazi burçları bilhassa hafta sonu mali planlar üzerine düşünebilir, geçmişte yaptıkları harcamaları gözden geçirebilirler. Geçtiğimiz günlerde finansal konularla alakalı başkaldırı etmiş olsalar da bu hafta çok daha pratik ve çözüm odaklı yaklaşacaklardır bu konuya. Diğer yandan gelecekte karlı olabilecek projeleri ya da önerileri de değerlendirmek isteyebilirler. Her ne olursa olsun hayatlarında bilhassa iş ve finansal konularda 3 Kasım’a kada bir karar vermeleri onların faydanına olacaktır.

8. Akrep

Akrep burçları için son birkaç hafta fazla sosyal ve eğlenceli geçmiş olabilir. Ancak bu haftadan itibaren bu konuda artık son demler diyebiliriz. Akrep burçları bu hafta bakımından birazcık dinlenmek ve köşeye çekilmek isteyebilirler. Pillerini şarj edecekleri bu dönemde içsel dünyalarına odaklanıp bir takım konularda iyileşme süreçlerini başlatabilirler. Aslında tüm bunları yaparken 1 ay sonra başlayacak Akrep sezonuna da kendilerini hazırlıyor olacaklar. Ayrı olarak içsel dünyalarında çözemedikleri ve tıkandıkları konulara odaklanıp onları çözmek için gayret harcamaları oldukça faydalı olacaktır.

Hafta sonu bakımından ise dış görünüşlerini, kariyerle alakalı profillerini ve yabancı insanlara karşı yarattıkları izlenimi değiştirmeye ve bunlar üzerinden çalışmaya başlayabilirler. Stilleriyle alakalı değişik ve cesaretli şeyler tecrübe edebilir, bu doğrultuda alışveriş yapmak isteyebilirler.

9. Yay

Geçtiğimiz günlerde işlerle ve kariyerleriyle sanki boğulan ve mola vermeye fırsat bulamayan Yay burçları bu hafta bakımından sosyal hayata karışabilirler. Yay burçları eğlenecekleri ortama göre alışveriş yapmak isteyebilir, sözgelimi hanede keyif yapmak istiyorlarda hanelerine yatırım yapmayı seçenek edebilirler. Her ne kadar pandemi dönemiyle sosyalleşme kavramı da değişse de Yay burçlarının sosyalleşme arzusu bir yol bulacaktır. Diğer yandan bu süreçte yeni yetenekler edinmek, hobileri ile ilgili kendilerini geliştirmek ve kimi online eğitimler satın almak isteyebilirler. Ayrı olarak bu süreçte sosyalleşerek tanıştıkları her insanın çalıştıkları sektörde de onlar için bir ağ oluşturabileceğini ve yarar sağlayabileceğini unutmamalılar.

Tüm bu sosyalleşme arzusunun yanında hafta sonu çok daha değişik bir frekansta geçebilir. Hafta sonu gözlemleme, esin alma ve mistik duygularla dolma havasında olacak olan Yay burçları çağırıldıkları çağrılarla rahat çekyatları arasında kalabilirler. Bu yüzden hafta sonunu çok daha kendilerini ve hayal dünyalarını besleyerek geçirmeleri, iç dünyalarına zaman ayırmaları mantıklı olacaktır.

10. Oğlak

Oğlak burçlarının geçen ay tasarıladıkları ve hayata geçirmeyi sabırsızlıkla bekledikleri şeyler bu hafta bakımından gerçekleşmeye başlayabilir. Herkes Oğlak burçlarının ne kadar hırslı ve gayretli olduğunu bilir ancak Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle bu konuda çok daha hırslı olacaklarını ve tuttuklarını koparacaklarını söyleyebiliriz. Bilhassa kariyerleri ile ilgili ehemmiyetli gelişmeler yaşanabilir. Ancak ehemmiyetli olan yükselmek değil bu ivmeyi savunmak, bunu unutmamalılar. Bu süreçte karşılarına çıkabilecek engellere ise negatiflikle yaklaşmamalı, bu sürecin onları daha da güçlendireceğini bilmeliler.

Hafta sonu ise sosyal hayatlarının ne kadar hayati bir ehemmiyete sahip olduğunu fark edebilirler. Büyük hayallerini gerçekleştirmek için kimi iş birliklerine ihtiyaç duyabilir ve bu ihtiyaçlarını dahil oldukları topluluklar sayesinde karşılayabilirler. Diğer yandan bilhassa hafta sonu normalden daha fazla konuştuklarını fark edip bunun lafazanlığa dönüştüğünü hissedebilirler. Seslerini doğru kitleye duyurrmak ve söyleyecekleri şeyleri daha fazla insana eriştirmek için çabalyacaklardır.

11. Kova

Kova burçları genel olarak bir büyüme ve gelişme merhalesine giriş yapıyorlar. Bu dönemde daha fazla öğrenme ve dünya yurttaşı olarak daha fazla şey keşfetme dürtüleri artabilir. Yeni insanlarla tanışarak onların dünyalarına dahil olmak, yeni ufuklara yelken açmak için heyecan duyabilirler. Bu dönemde bir sertifika programına katılabilir, yüksek lisans veyahut benzeri bir eğitim programına girmek isteyebilirler.

Bilhassa hafta sonu bakımından işlerinde yükselme ya da öncülük pozisyonu gibi konular gündeme gelebilir. Bunlar olmasa dahi daha fazla mesuliyet almaları şart olan vaziyetler oluşabilir. İş dünyasında ve kariyerlerinde gitmek istedikleri yolu kendileri oluşturacakları kimi fırsatlar doğabilir. Her ne olursa olsun çabalamaları ve kendilerini göstermeleri gerekecek.

12. Balık

Balık burçlarının bir takım duygularla yüzleşeceği ve bir takım duygularla alakalı de rizikolar alacakları bir hafta olacağını söyleyebiliriz. Balık burçlarının ilişki vaziyetleri ne olursa olsun bilhassa bu hafta büyük bir birleşme ve beraber olma arzusu duyacaklar. Üstelik yalnızca fiziksel değil duygular, olanaklar ve hayatlarıyla birleşmek isteyebilirler. Biriyle ilk defa tanışacak olan Balık burçları ise ilk buluşma ile ilgili dikkatli olmalı ve bazı açık uçlu sualleri sormaktan kaçınmamalılar. Çiftler içinse bu haftaki etkiler sanki afrodizyak tesiri görecektir. Ancak bu süreçte kıskançlık, takıntı ve hem de paranoya gibi yoğun duyguların ortaya çıkmamasına dikkat etmeliler.

Hafta sonu ise daha çok dürüstlük, bağımsızlık ve gelişim konuları ön tasarıda olacak. Özellikle hayatında bazı insanlara tahammül eden Balık burçları bunu daha fazla yapmak istemediklerine karar verebilirler. İnsanlara karşı sabırları kalmayabilir. Bilhassa hayat kalitelerine ve büyüme hedeflerine ters düşen insanlarla bu meseleleri yaşayabilirler. Diğer yandan ufuklarını genişletebilecek önerilere hayır demeden önce tekrar düşünmeliler.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

21-27 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Karavanla Seyahat Edecek Kişiye 50 Bin Dolar Veren Firma